turinys
paieška
Vadovas | Struktūra | Kontaktai | Komisijos ir darbo grupės | Aptarnavimo tvarka | Vidaus tvarkos taisyklės | Kaip surasti?
Mūsų darbuotojai
Administracija
Pareigos Vardas ir pavardė Telefono Nr. Kabineto Nr. Elektroninis paštas Pareigybės aprašymas
Direktorius Alvydas GEIGALAS 2499321 6 Alvydas.Geigalas@bankrotodep.lt
Direktoriaus pavaduotoja Svajonė ALUNDERIENĖ 2499330 4 Svajone.Alunderiene@bankrotodep.lt
Vyriausiasis juriskonsultas Giedrius GALENTAS 2499328 3 Giedrius.Galentas@bankrotodep.lt
Administratorė Vilija MASIULIENĖ 2499321 5 bankrotas@bankrotodep.lt
Finansų ir apskaitos skyrius
Pareigos Vardas ir pavardė Telefono Nr. Kabineto Nr. Elektroninis paštas Pareigybės aprašymas
Skyriaus vedėja Rasa VERIKIENĖ 2499329 10 Rasa.Verikiene@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Ieva SPIEČIENĖ 2499334 26 Ieva.Spieciene@bankrotodep.lt
Garantinio fondo administravimo skyrius
Pareigos Vardas ir pavardė Telefono Nr. Kabineto Nr. Elektroninis paštas Pareigybės aprašymas
Skyriaus vedėja Rasa POCIŪNAITĖ 2499341 26 Rasa.Pociunaite@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Laima ČETRAUSKIENĖ 2499339 26 Laima.Cetrauskiene@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Birutė AŠMONIENĖ 2499336 26 Birute.Asmoniene@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Danuta KRASAUSKIENĖ 2499331 26 Danuta.Krasauskiene@bankrotodep.lt
Vyresnioji specialistė Marytė VAICEKAUSKIENĖ 2499334 26 Maryte.Vaicekauskiene@bankrotodep.lt
Įmonių restruktūrizavimo ir bankroto skyrius
Pareigos Vardas ir pavardė Telefono Nr. Kabineto Nr. Elektroninis paštas Pareigybės aprašymas
Skyriaus vedėjas Povilas VALIUKAS 2499335 9 Povilas.Valiukas@bankrotodep.lt
Vyriausiasis specialistas Algirdas DRAZDAUSKAS 2499342 12 Algirdas.Drazdauskas@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Margarita MATULIAUSKIENĖ 2499327 11 Margarita.Matuliauskiene@bankrotodep.lt
Vyriausiasis specialistas Rytis LESKAUSKAS 2499337 11 Rytis.Leskauskas@bankrotodep.lt
Vyriausiasis specialistas Gintautas JUKNEVIČIUS 2499324 12 Gintautas.Juknevicius@bankrotodep.lt
Vyresnysis specialistas Jakovas NEGATINAS 2499343 11 Jakovas.Negatinas@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Gintarė JAUTAKYTĖ 2499340 12 Gintare.jautakyte@bankrotodep.lt
Įmonių veiklos analizės skyrius
Pareigos Vardas ir pavardė Telefono Nr. Kabineto Nr. Elektroninis paštas Pareigybės aprašymas
Skyriaus vedėja Lijana MILKUTĖ 2499325 1 Lijana.Milkute@bankrotodep.lt
Vyresnioji specialistė Ingrida ALČAUSKAITĖ 2499332 1 Ingrida.Alcauskaite@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Virginija JŪRIENĖ 2499344 2 Virginija.Juriene@bankrotodep.lt
Vyriausiasis specialistas Gintaras MARCINKEVIČIUS 2499323(2499326) 2(8) Gintaras.Marcinkevicius@bankrotodep.lt
Vyriausioji specialistė Ona TOLIAUTIENĖ 2499322 2 Ona.Toliautiene@bankrotodep.lt
Dėl ĮRBIS veiklos sutrikimų (išskyrus paraiškų išmokoms iš Garantinio fondo gauti pildymą) prašome kreiptis į ĮRBIS administratorių, Ūkio ministerijos Informacinių technologijų sk. vyriausiąjį specialistą Romualdą Smelevičių, el. p. Romualdas.Smelevicius@ukmin.lt, tel. 8 706 64626
Dėl paraiškų išmokoms iš Garantinio fondo gauti pildymo sistemos sutrikimų prašome kreiptis į Garantinio fondo administravimo skyriaus vedėją Rasą Pociūnaitę, el. p. Rasa.Pociunaite@bankrotodep.lt, tel. (8-5) 2499341.
Puslapis atnaujintas: 2013-03-01

Biudžetinė įstaiga,
duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188727872.
Gedimino pr. 2 - 28, 01103 Vilnius
Tel. (8 5) 249 9321, faks. (8 5) 249 9320
El.paštas: bankrotas@bankrotodep.lt
© 2004-2014 Įmonių bankroto valdmo departamentas