Tel. + 370 5 212 5464

E-mail: info@avnt.lt         

 

Employees
Audrius Linartas  Director

Audrius.Linartas@avnt.lt

+370 5 262 0198
Jovaldas Černiauskas  Deputy Director Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt +370 5 263 9291
Analysis Division
Tadas Paulavičius Head of the division Tadas.Paulavicius@avnt.lt +370 5 212 5464
Asta Gaižutė Chief expert Asta.Gaizute@avnt.lt +370 5 212 5464
Virginija Jūrienė Chief expert Virginija.Juriene@avnt.lt +370 5 212 5464
Aleksandr Kerul Chief expert Aleksandr.Kerul@avnt.lt +370 5 212 5464
Ona Toliautienė Chief expert Ona.Toliautiene@avnt.lt +370 5 249 9322
Accounting and Methodology Division
Airi Aleliūnaitė Head of the division Airi.Aleliunaite@avnt.lt +370 5 205 2079
Steponas Deveikis  Chief expert Steponas.Deveikis@avnt.lt +370 5 263 9291 
Marius Dilnikas Chief expert Marius.Dilnikas@avnt.lt  +370 5 212 5464
Aistė Kisielienė Chief expert Aiste.Kisieliene@avnt.lt +370 5 249 9341 
Rūta Vaičaitytė Chief expert Ruta.Vaicaityte@avnt.lt +370 5 212 5464

Audit Quality Inspections Division 

Loreta Graužinienė Chief expert Loreta.Grauziniene@avnt.lt +370 5 205 3079 
Mindaugas Grudzinskas Chief expert Mindaugas.Grudzinskas@avnt.lt +370 5 212 5464
Gerda Janukėnaitė Chief expert Gerda.Janukenaite@avnt.lt +370 5 212 5464
Alicija Ščerbaitė Chief expert Alicija.Scerbaite@avnt.lt +370 5 212 5464
Julius Žemaitis Chief expert

Julius.Zemaitis@avnt.lt

+370 5 212 5464
Gerda Žemaitė

Chief expert

Gerda.Zemaite@avnt.lt

+370 5 212 5464

Licensing Division 

 Birutė Ašmonienė Chief expert Birute.Asmoniene@avnt.lt +370 5 212 5464
Ramunė Grudzinskienė Chief expert Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt +370 5 212 5464
Gintautas Juknevičius Chief expert Gintautas.Juknevicius@avnt.lt +370 5 212 5464
Romutė Laurinavičienė Chief expert Romute.Laurinaviciene@avnt.lt +370 5 212 5464
Violeta Mažylienė

Chief expert

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

+370 5 212 5464

Insolvency Administration Inspections Division

Rytis Leskauskas

Head of the division

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

+370 5 249 9335
Laura Aleknaitė Chief expert Laura.Aleknaite@avnt.lt +370 5 212 5464
Agnieška Balsevič Chief expert Agnieska.Balsevic@avnt.lt +370 5 212 5464
Asta Jaugelavičienė Chief Expert Asta.Jaugelaviciene@avnt.lt +370 5 212 5464
Vilma Kazlauskienė Chief expert Vilma.Kazlauskiene@avnt.lt  +370 5 212 5464

Law Division

Giedrius Galentas Chief expert

Giedrius.Galentas@avnt.lt

+370 5 263 9291
Mindaugas Noreika Chief expert Mindaugas.Noreika@avnt.lt +370 5 212 5464
Monika Sinickaitė Chief expert Monika.Sinickaite@avnt.lt +370 5 263 9291

Activity Organization Division

Svajonė Alunderienė 

Head of the division

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

+370 5 249 9330
Ingrida Leskauskienė Chief expert Ingrida.Leskauskiene@avnt.lt +370 5 212 5464
Alina Mačulskaja

Chief expert

Alina.Maculskaja@avnt.lt

+370 5 263 9291
Rita Šliužaitė Chief expert Rita.Sliuzaite@avnt.lt +370 5 212 5464
Jonas Liupkevičius Senior expert

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

+370 5 212 5464
Kęstutis Mecelica

Senior expert

Kestutis.Mecelica@avnt.lt +370 5 263 9291

Valuation Quality Inspections Division

Žygimantas Bendikas

Head of the division

Zygimantas.Bendikas@avnt.lt

+370 5 249 9324
Vida Jakiūnaitė Chief expert Vida.Jakiunaite@avnt.lt +370 5 263 9291
Arvydas Juška Chief expert

Arvydas.Juska@avnt.lt

+370 5 263 9291
Ugnė Kivilšienė Chief expert Ugne.Kivilsiene@avnt.lt +370 5 263 9291
Rimantas Liaugminas Chief expert Rimantas.Liaugminas@avnt.lt +370 5 263 9291

Veiklos organizavimo skyrius

Last Updated: 2019.04.16

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum