Tel. + 370 5 212 5464 
Fax. + 370 5 262 0782

E-mail: info@avnt.lt

 

Employees

1.

Audrius Linartas

Director

Audrius.Linartas@avnt.lt

(8 5) 262 0198

 

Audito kokybės patikrinimų skyrius

2.

Vaida Verseckienė

Head of the division

Vaida.Verseckiene@avnt.lt

(8 5) 205 3079

3.

Jolanta Dalia Staliūnienė

Chief expert

Jolanta.Staliuniene@avnt.lt

 

(8 5) 212 5464

4.

Julius Žemaitis

Chief expert

Julius.Zemaitis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

5.

Gerda Žemaitė

Chief expert

Gerda.Zemaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

6.

Gerda Janukėnaitė

Senior expert

Gerda.Janukenaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

 

Licencijavimo skyrius

7.

Margarita Matuliauskienė

Chief expert

Margarita.Matuliauskiene@avnt.lt

(8 5) 249 9323

8.

Virginija Jūrienė

Chief expert

Virginija.Juriene@avnt.lt

(8 5) 249 9344

9.

Ramunė Grudzinskienė

Chief expert

Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt

(8 5) 249 9332

10.

Violeta Mažylienė

Chief expert

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

(8 5) 249 9325

 

Metodologijos ir analizės skyrius

11.

Gintautas Juknevičius

Chief expert

Gintautas.Juknevicius@avnt.lt

(8 5) 249 9343

12.

Steponas Deveikis

Chief expert

Steponas.Deveikis@avnt.lt

(8 5) 263 9291

13.

Jaunius Simonavičius

Chief expert

Jaunius.Simonavicius@avnt.lt

(8 5) 205 2079

14.

Anželika Pakhomova

Chief expert

Anzelika.Pakhomova@avnt.lt

(8 5) 212 5464

15.

Airi Aleliūnaitė

Chief expert

Airi.Aleliunaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

16.

Rūta Vaičaitytė

Chief expert

Ruta.Vaicaityte@avnt.lt

(8 5) 212 5464

17.

Kristina Volodkovič

Chief expert

Kristina.Volodkovic@avnt.lt

(8 5) 212 5464

18.

Aistė Kisielienė

Senior expert

Aiste.Kisieliene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

 

Nemokumo administravimo patikrinimų skyrius

19.

Gintarė Kibildienė

Head of the division

Gintare.Kibildiene@avnt.lt

(8 5) 249 9335

20.

Paulius Jankauskas

Chief expert

Paulius.Jankauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9342

21.

Rytis Leskauskas

Chief expert

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9337

22.

Jakovas Negatinas

Senior expert

Jakovas.Negatinas@avnt.lt

(8 5) 249 9343

 

Legal Department

23.

Giedrius Galentas

Chief expert

Giedrius.Galentas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

24.

Jovaldas Černiauskas

Chief expert

Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

25.

Simonas Berneckis

Chief expert

Simonas.Berneckis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

 

Activity Organization Department

26.

Svajonė Alunderienė

Head of the division

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

(8 5) 249 9330

27.

Ona Toliautienė

Chief expert

Ona.Toliautiene@avnt.lt

(8 5) 249 9322

28.

Rita Šliužaitė

Chief expert

Rita.Sliuzaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

29.

Ieva Spiečienė

Chief expert

Ieva.Spieciene@avnt.lt

(8 5) 263 9291

30.

Miglė Sinkevičiūtė-Ogut

Chief expert

Migle.Sinkeviciute@avnt.lt

(8 5) 249 9321

31.

Ingrida Alčauskaitė

Chief expert

Ingrida.Alcauskaite@avnt.lt
(8 5) 249 9324
32.

Jonas Liupkevičius

Senior expert

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

(8 5) 249 9329

 

Guarantee Fund Administration Department

33.

Rasa Pociūnaitė

Head of the division

Rasa.Pociunaite@avnt.lt

(8 5) 249 9341

34.

Laima Četrauskienė

Chief expert

Laima.Cetrauskiene@avnt.lt

(8 5) 249 9339

35.

Ieva Vaiškūnienė

Chief expert

Ieva.Vaiskuniene@avnt.lt

(8 5) 249 9345

36.

Birutė Ašmonienė

Chief expert

Birute.Asmoniene@avnt.lt

(8 5) 249 9336

 

Vertinimo kokybės patikrinimų skyrius

37.

Remigijus Rekerta

Chief expert

Remigijus.Rekerta@avnt.lt

(8 5) 263 9291

38.

Raimonda Ališauskaitė

Chief expert

Raimonda.Alisauskaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

39.

Diana Bogdanova

Chief expert

Diana.Bogdanova@avnt.lt

(8 5) 263 9291

40.

Indrė Galinauskienė

Chief expert

Indre.Galinauskiene@avnt.lt

(8 5) 263 9291

41.

Vytautas Grigaliūnas

Chief expert

Vytautas.Grigaliunas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Veiklos organizavimo skyrius

Last Updated: 2019.07.11

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum