2019-12-11

Bankroto administratoriams UAB ,,Admivira“ ir Viktorijai Vilbrantienei paskirta nuobauda – viešas įspėjimas

2019-12-04 Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – AVNT) direktoriaus įsakymu Nr. V4-314 bankroto administratoriams UAB ,,Admivira“ ir Viktorijai Vilbrantienei už Lietuvos Respublikos fizinių asmenų bankroto įstatymo 12 str. 1 d. 5 p. ir 31 str. 1 d., Įmonių bankroto valdymo departamento prie Ūkio ministerijos direktoriaus 2012-12-12 įsakymu Nr. V-108 patvirtintų Duomenų apie fizinio asmens bankroto procesą teikimo ir skelbimo taisyklių 5.2, 5.5.1 ir 5.6 p. pažeidimus skirta nuobauda – viešas įspėjimas.

 

Bankroto administratoriaus UAB ,,Admivira“ visapusiško planinio veiklos patikrinimo metu nustatyta, kad bankrutavusio fizinio asmens K. D. (toliau – Asmuo) bankroto administratorius UAB ,,Admivira“ ir jo įgaliotas asmuo Viktorija Vilbrantienė nesant tam objektyvių aplinkybių nepateikė AVNT prašytos informacijos ir ją pagrindžiančių dokumentų Administratoriaus visapusiškam planiniam veiklos administruojant Asmens bankroto procesą patikrinimui atlikti, nepranešė AVNT apie Asmens pirmojo kreditorių susirinkimo datą ir vietą (adresą), teismui patvirtinus Asmens mokumo atkūrimo planą laiku neteikė AVNT informacijos apie Asmens bankroto procesą ir AVNT privalomos Asmens bankroto ataskaitos (teismo nutartis, kuria buvo patvirtintas Asmens mokumo atkūrimo planas, pateikta terminą praleidus 7 darbo dienas, o ataskaita pateikta beveik po metų).

 

Informacija apie administratoriams skirtus viešus įspėjimus skelbiama čia.

Atnaujinta: 2020.02.18

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum