2016-10-19

Bankroto administratoriui Rimantui Petkui paskirta nuobauda – viešas įspėjimas

2016-10-18 Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) direktoriaus įsakymu Nr. V4-97 bankroto administratoriui Rimantui Petkui (toliau – Administratorius) už Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo (toliau – ĮBĮ) 11 straipsnio 15 dalies pažeidimą, skirta nuobauda – viešas įspėjimas.

 

Atlikto neplaninio Administratoriaus veiklos patikrinimo metu nustatyta, kad Administratorius pažeidė ĮBĮ 11 straipsnio 15 dalį, kadangi nesidraudė bankroto administratoriaus profesinės civilinės atsakomybės už atliekant bankrutuojančių ir bankrutavusių įmonių bankroto procedūras fiziniams ar juridiniams asmenims padarytą žalą privalomuoju draudimu. Administratorius patikrinimo metu administravo vieną įmonę – UAB „Tolmetas“, nuo 2016-06-29 neapdraudęs savo veiklos profesinės civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

 

Vertinant nustatytą pažeidimą, atsižvelgta į tai, kad patikrinimo metu nebuvo pateikta objektyvių aplinkybių, galinčių pateisinti nustatytą pažeidimą. Administratorius patikrinimo metu neištaisė savo veiklos trūkumų, t. y. Tarnybai nepateikė dokumentų, įrodančių, kad yra apdraudęs savo profesinę civilinę atsakomybę privalomuoju draudimu.

 

Informacija apie administratoriams skirtus viešus įspėjimus skelbiama Tarnybos interneto svetainėje: http://avnt.lt/veiklos-sritys/nemokumas-2/administratori-veiklos-prieziura/nuobaudos-viesai-skelbiami-sp-jimai/

 

Atnaujinta: 2016.10.24

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum