2018-02-26

Bankroto administratoriui UAB „BANKRO“ skirta nuobauda – viešas įspėjimas


2018-02-09 Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) direktoriaus įsakymu Nr. V4-76 bankroto administratoriui UAB „BANKRO“ (toliau – Administratorius) už Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo (toliau – ĮBĮ) 11 straipsnio 5 dalies 14, 15 ir 20 punktų pažeidimus ir Elgesio kodekso 6.4 papunkčio pažeidimą skirta nuobauda – viešas įspėjimas.

Administratoriaus veiklos neplaninio patikrinimo metu nustatyta, kad Administratorius, administruodamas BUAB „LT Travel Club“ bankroto procesą, nevykdė teismo įpareigojimų ir tuo pažeidė ĮBĮ 11 straipsnio 5 dalies 15 ir 20 punktus. Be to, nevykdydamas jam nustatytų pareigų ir vilkindamas bankroto procedūras, Administratorius pažeidė ĮBĮ 11 straipsnio 5 dalies 14 punktą bei Elgesio kodekso 6.4 papunktį. Skiriant nuobaudą atsižvelgta į tai, kad Administratorius savo neveikimu vilkino bankroto procesą, pažeidimas truko ilgą laiką.

Vertinant neplaninio patikrinimo metu nustatytų aplinkybių visumą atsižvelgta į pažeidimų mastą, į tai, kad jie nelaikytini mažareikšmiais, taip pat į tai, kad Administratorius neplaninio patikrinimo metu turėjo galiojančią nuobaudą (viešą įspėjimą).

 

Informacija apie administratoriams skirtus viešus įspėjimus skelbiama Tarnybos interneto svetainėje:

http://www.avnt.lt/veiklos-sritys/nemokumas-2/administratori-veiklos-prieziura/nuobaudos-viesai-skelbiami-sp-jimai/

 

 

 

Atnaujinta: 2018.02.26

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum