2018-06-12

Kviečiame teikti pasiūlymus Turto ir verslo vertinimo metodikos pakeitimo projektui

 

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba ėmėsi iniciatyvos ir sudarė darbo grupę Turto ir verslo vertinimo metodikos, patvirtintos Lietuvos Respublikos finansų ministro 2012-04-27 įsakymu Nr. 1K-159, pakeitimo projektui parengti. Darbo grupėje pagal vertinimo sritis sudaryti trys pogrupiai: nekilnojamojo turto vertinimo, kilnojamojo turto vertinimo, verslo vertinimo. Įvyko pirmieji Darbo grupės ir pogrupių posėdžiai.

Kviečiame visus turto ir verslo vertintojus prisidėti prie šio svarbaus, vertintojų bendruomenei reikalingo dokumento ir teikti savo pasiūlymus, kritines pastabas ir pageidavimus dėl rengiamo Metodikos pakeitimo projekto Darbo grupei el. pašto adresu: steponas.deveikis@avnt.lt 

Jūsų nuomonė ir pasiūlymai yra labai svarbūs ir reikšmingi. Turime patobulinti Metodiką ir padaryti ją naudinga priemone tiek vertintojams, tiek vertinimo užsakovams ir naudotojams.

  • Pirmiausia verta aptarti – ir laukiame Jūsų nuomonės – Metodikos tobulinimo ir keitimo kryptis, atsakyti į klausimą, kokių problemų esamos redakcijos dokumentas sukelia, kokių problemų nepadeda išspręsti.
  • Antra svarstymų ir diskusijų sritis – kokiu detalumu ir kokia apimtimi naujoji Metodikos redakcija turi pakartoti ir (ar) adaptuoti Europos vertinimo standartų ir Tarptautinių vertinimo standartų nuostatas.
  • Trečia, laukiame pasiūlymų dėl Metodikos struktūros ir turinio dalių, konkrečių punktų nuostatų ir formuluočių.

Darbo grupėje ir pogrupiuose galės būti svarstomi tik raštu pateikti pasiūlymai. Jų laukiame kuo greičiau, bet ne vėliau kaip iki 2018 m. liepos 27 d. Galite teikti tiek individualius, tiek kolektyvinius pasiūlymus ir idėjas. Tarnyba, Darbo grupė bus dėkinga už bet kokią nuomonę, pasiūlymus ir pastabas.

 Atnaujinta: 2018.06.12

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum