2019-11-08

Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus dėl Profesinių standartų ir (ar) tarptautinių audito standartų taikymo atliekant reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikrą ir (arba) reguliavimo apskaitos sistemos patikrą metodinių rekomendacijų projekto

AVNT, įgyvendindama Lietuvos Respublikos finansinių ataskaitų audito įstatymo 62 straipsnio 1 dalies 12 punkto nuostatas, parengė Profesinių standartų ir (ar) tarptautinių audito standartų taikymo atliekant reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikrą ir (arba) reguliavimo apskaitos sistemos patikrą metodinių rekomendacijų projektą.

Kviečiame rinkos dalyvius susipažinti su Profesinių standartų ir (ar) tarptautinių audito standartų taikymo atliekant reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikrą ir (arba) reguliavimo apskaitos sistemos patikrą metodinių rekomendacijų projektu ir iki 2019 m. lapkričio 22 d. raštu teikti AVNT savo pastabas ir pasiūlymus adresu Rinktinės g. 48A, Vilnius arba el. paštu info@avnt.lt.

 

Daugiau informacijos apie reguliuojamosios veiklos patikrą skelbiama AVNT interneto svetainėje: Veiklos sritys » Auditas» Auditorių ir audito įmonių viešoji priežiūra » Reguliuojamos veiklos patikra.


Atnaujinta: 2020.12.08

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum