2020-08-04

Nemokumo administratoriams UAB ,,Bankroteka“ ir Arvydui Batučiui skirti įspėjimai

2020-08-03 Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – AVNT) direktoriaus įsakymu Nr. V4-172 nemokumo administratoriams UAB ,,Bankroteka“ ir Arvydui Batučiui už Lietuvos Respublikos fizinių asmenų bankroto įstatymo 12 straipsnio 2 dalies 6, 10 punktų, 25 straipsnio 2 dalies pažeidimus skirtos poveikio priemonės – įspėjimai.

 

Nemokumo administratoriaus UAB ,,Bankroteka“ neplaninio veiklos patikrinimo metu nustatyta, kad V. M. (toliau – Asmuo) nemokumo administratorius UAB ,,Bankroteka“ ir jo įgaliotas asmuo Arvydas Batutis ilgiau kaip 1,5 metų nešaukė kreditorių susirinkimų, nepateikė teismui, kreditorių susirinkime kreditoriams ir fiziniam asmeniui Asmens kreditorių reikalavimų tenkinimo ir jo mokumo atkūrimo plano vykdymo eigos ataskaitų; nepateikė Asmens kreditoriui prašomos informacijos.

 

AVNT, priimdama sprendimą dėl poveikio priemonės skyrimo, atsižvelgė į nustatytų reikalavimų pažeidimo reikšmingumą ir trukmę, atsakomybę sunkinančias ir lengvinančias aplinkybes.

 

Trečiųjų šalių interesų apsaugai užtikrinti galiojančios poveikio priemonės yra viešai skelbiamos interneto svetainėje[1], Nemokumo administratorių sąraše[2].

 


[1]http://www.avnt.lt/veiklos-sritys/nemokumas-2/administratori-veiklos-prieziura/viesai-skelbiami-sp-jimai-nuo-2020-01-01/#metodinė

[2] http://www.avnt.lt/veiklos-sritys/nemokumas-2/administratoriai/nemokumo-administratoriai/

Atnaujinta: 2020.08.04

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum