2020-12-29

Nemokumo administratoriui Sauliui Putriui panaikinta teisė administruoti nemokumo procesus

2020-12-10 Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – AVNT) direktoriaus įsakymu Nr. V4-252 nemokumo administratoriui Sauliui Putriui už Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo 130 straipsnio 1 dalies 11 punkto pažeidimą - nurodymo apdrausti savo civilinę atsakomybę profesinės civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu - pakartotinio nurodymo apdrausti savo civilinę atsakomybę profesinės civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir nurodymo ištaisyti neplaninio veiklos patikrinimo metu nustatytus veiklos trūkumus nevykdymą skirta poveikio priemonė – teisės administruoti nemokumo procesus panaikinimas.

 

AVNT, priimdama sprendimą dėl poveikio priemonės skyrimo, atsižvelgė į nustatytų reikalavimų pažeidimo reikšmingumą ir trukmę, atsakomybę sunkinančias ir lengvinančias aplinkybes, Nemokumo priežiūros komiteto nuomonę dėl poveikio priemonės – teisės administruoti nemokumo procesus panaikinimas – skyrimo.

Atnaujinta: 2020.12.29

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum