2020-07-28

Priminimas auditoriams ir audito įmonėms dėl teikiamos informacijos apie viešojo intereso įmonėse atliktus auditus formų elektroninio pateikimo per AVNIS.

Primename auditoriams ir audito įmonėms dėl teikiamos informacijos apie viešojo intereso įmonėse atliktus auditus formų elektroninio pateikimo iki š. m. liepos 31 d. per AVNIS (adresu https://avnis.avnt.lt/). Informacijai pildyti ir pateikti parengėme Naudotojo vadovą (spausti čia). Viešojo intereso įmonių (toliau – VIĮ) auditoriai prisijungti prie minėtos sistemos gali per Elektroninius valdžios vartus arba naudodami prisijungimui reikalingus duomenis – prisijungimo vardą ir slaptažodį. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio suteikimo prašome kreiptis el. pašto adresu pagalba@avnt.lt nurodant VIĮ auditoriaus vardą bei pavardę.

Atkreipiame dėmesį, kad Tvarkos aprašo 16 punkte nustatyta, kad formos turi būti užpildytos elektroniniu būdu net jei jos jau buvo pateiktos paštu ar tiesiogiai AVNT administracijos darbuotojui.

Tvarkos aprašo 17 punkte nustatyta, kad jeigu auditorius kalendoriniais metais dirbo audito įmonėje, tačiau finansinių ataskaitų auditų neatliko, jis neatleidžiamas nuo šios prievolės ir nustatyta tvarka AVNT turi pateikti informacijos pateikimo formą.

Prašome VIĮ audito įmonių priminti auditoriams dėl ataskaitų pateikimo.

Taip pat primename, kad ataskaitos yra pateiktos ir priimtos AVNT, jeigu turi statusą „Patvirtinta“. Ataskaitas su statusu „Grąžinta“ reikia peržiūrėti, pašalinti trūkumus bei iš naujo pateikti AVNT.

Atnaujinta: 2020.07.28

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum