2020-05-07

Sukurtas auditoriaus ir audito įmonės teikiamos informacijos apie viešojo intereso įmonėse atliktus auditus formų elektroninis pateikimas per AVNIS.

Informuojame, kad pradedamas Viešojo intereso įmonių auditoriaus ir viešojo intereso įmonių audito įmonės teikiamos informacijos formų elektroninis pildymas ir pateikimas per informacinę sistemą AVNIS adresu https://avnis.avnt.lt/. Informacijai pildyti ir pateikti parengėme Naudotojo vadovą (spausti čia).Viešojo intereso įmonių (toliau – VIĮ) auditoriai prisijungti prie minėtos sistemos gali per Elektroninius valdžios vartus arba naudodami prisijungimui reikalingus duomenis –  prisijungimo vardą ir slaptažodį. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio suteikimo prašome kreiptis el. pašto adresu pagalba@avnt.lt nurodant VIĮ auditoriaus vardą bei pavardę.

Teikiamos informacijos pateikimo terminas šiemet nukeliamas 3 mėnesiais. Prašome užpildytas formas pateikti iki š. m. liepos 31 d.

Atkreiptinas dėmesys, kad Tvarkos aprašo 16 punkte nustatyta, kad formos turi būti užpildytos elektroniniu būdu net jei jos jau buvo pateiktos paštu ar tiesiogiai AVNT administracijos darbuotojui.“

Atnaujinta: 2020.05.08

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum