2017-07-17

Tarnybos interneto svetainėje skelbiami Tarptautiniai audito standartai

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos finansinių ataskaitų audito įstatymo 62 straipsnio 1 dalimi, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos savo interneto svetainėje skelbia Tarptautinių audito standartų tekstus lietuvių kalba.

 

Iki šiol Tarptautinius audito standartus ir kitus profesinius tarptautinius reglamentus, siejančius audito sritį, skelbė Lietuvos auditorių rūmai (LAR). Lietuvos auditorių rūmų interneto svetainėje (www.lar.lt) ir toliau rasite anksčiau į lietuvių kalbą verstus, redaguotus ir Tarptautinės buhalterių federacijos (TBF, angl. IFAC) patvirtintus dokumentų tekstus, taip pat ir 2016 m. TBF Buhalterių profesionalų etikos kodekso oficialų vertimą lietuvių kalba.

 

Tarptautinės buhalterių federacijos išleistus tarptautinius audito standartus anglų kalba rasite paspaudę čia.

 

Tarptautiniai audito standartai lietuvių kalba publikuojami skiltyje „Teisinė informacija/ Teisės aktai/ Auditas/ Tarptautiniai audito standartai“.

Atnaujinta: 2020.12.14

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum