Darbuotojai ir kontaktai

Asmenis aptarnauja administratorės Rita Šliužaitė ir Alina Mačulskaja tel.: (8 5) 212 5464, (8 5) 263 9291, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt

 

Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefono Nr. Pareigybės aprašymas

Audrius Linartas

Direktorius

Audrius.Linartas@avnt.lt

(8 5) 262 0198

Atsisiųsti

Jovaldas Černiauskas

Direktoriaus pavaduotojas

Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Analizės skyrius

Tadas Paulavičius

Skyriaus vedėjas

Tadas.Paulavicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Asta Gaižutė

Vyriausioji specialistė

Asta.Gaizute@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Virginija Jūrienė

Vyriausioji specialistė

Virginija.Juriene@avnt.lt 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Aleksandr Kerul

Vyriausiasis specialistas

Aleksandr.Kerul@avnt.lt

(8 5) 212 5464 

Atsisiųsti

 Ona Toliautienė

Vyriausioji specialistė

Ona.Toliautiene@avnt.lt

 (8 5) 249 9322

Atsisiųsti

Apskaitos ir metodologijos skyrius

Airi Aleliūnaitė

Skyriaus vedėja

Airi.Aleliunaite@avnt.lt

(8 5) 205 2079

Atsisiųsti

Steponas Deveikis

Vyriausiasis specialistas

Steponas.Deveikis@avnt.lt

(8 5) 263 9291  

Atsisiųsti

Marius Dilnikas

Vyriausiasis specialistas

Marius.Dilnikas@avnt.lt 

 (8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Aistė Kisielienė

Vyriausioji specialistė

Aiste.Kisieliene@avnt.lt

(8 5) 249 9341

Atsisiųsti

Rūta Vaičaitytė

Vyriausioji specialistė

Ruta.Vaicaityte@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Audito kokybės patikrinimų skyrius

Loreta Graužinienė

Vyriausioji specialistė

Loreta.Grauziniene@avnt.lt (8 5) 205 3079
Atsisiųsti

Mindaugas Grudzinskas

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Grudzinskas@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Gerda Janukėnaitė

Vyriausioji specialistė

Gerda.Janukenaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Alicija Ščerbaitė

Vyriausioji specialistė

Alicija.Scerbaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Gerda Žemaitė

Vyriausioji specialistė 

Gerda.Zemaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Julius Žemaitis

Vyriausiasis specialistas

Julius.Zemaitis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Licencijavimo skyrius

Birutė Ašmonienė

Vyriausioji specialistė

Birute.Asmoniene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Ramunė Grudzinskienė

Vyriausioji specialistė

Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Gintautas Juknevičius

Vyriausiasis specialistas

Gintautas.Juknevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Violeta Mažylienė

Vyriausioji specialistė

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Nemokumo administravimo patikrinimų skyrius

Rytis Leskauskas

Skyriaus vedėjas

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9335

Atsisiųsti

Laura Aleknaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Aleknaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Agnieška Balsevič

Vyriausioji specialistė

Agnieska.Balsevic@avnt.lt

(8 5) 212 5464  Atsisiųsti

Asta Jaugelavičienė

Vyriausioji specialistė

Asta.Jaugelaviciene@avnt.lt

(8 5) 212 5464 

Atsisiųsti

Petras Vytautas Karsokas

Vyriausiasis specialistas

Petras.Karsokas@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Vilma Kazlauskienė

Vyriausioji specialistė

Vilma.Kazlauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Mindaugas Noreika

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Noreika@avnt.lt

 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Teisės skyrius

Laura Bagdonaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Bagdonaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Giedrius Galentas

Vyriausiasis specialistas

Giedrius.Galentas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

Monika Sinickaitė

Vyriausioji specialistė

Monika.Sinickaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 Veiklos organizavimo skyrius

Svajonė Alunderienė

Skyriaus vedėja

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

(8 5) 249 9330

Atsisiųsti

Ingrida Leskauskienė

Vyriausioji specialistė

Ingrida.Leskauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Alina Mačulskaja

Vyriausioji specialistė

Alina.Maculskaja@avnt.lt

(8 5) 263 9291 

Atsisiųsti

Tomas Murnikas

Vyriausiasis specialistas

Tomas.Murnikas@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti

Rita Šliužaitė

Vyriausioji specialistė

Rita.Sliuzaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Jonas Liupkevičius

Vyresnysis specialistas

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

Kęstutis Mecelica Vyresnysis specialistas Kestutis.Mecelica@avnt.lt (8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 Vertinimo kokybės patikrinimų skyrius

Žygimantas Bendikas

Skyriaus vedėjas

Zygimantas.Bendikas@avnt.lt

(8 5) 249 9324

Atsisiųsti

Vida Jakiūnaitė

Vyriausioji specialistė

Vida.Jakiunaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

Arvydas Juška

Vyriausiasis specialistas

Arvydas.Juska@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

Ugnė Kivilšienė

Vyriausioji specialistė

 Ugne.Kivilsiene@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
Rimantas Liaugminas Vyriausiasis specialistas Rimantas.Liaugminas@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti

 

Apskaitos klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 205 2079 ir (8 5) 249 9341.


Dėl ĮRBIS veiklos sutrikimų prašome kreiptis į ĮRBIS administratorių Romualdą Smelevičių, tel. 8 706 64626,

el. p. Romualdas.Smelevicius@ukmin.lt.

 

Veiklos organizavimo skyrius

Atnaujinta: 2018.12.04

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum