Darbuotojai ir kontaktai

Asmenis aptarnauja administratorės Rita Šliužaitė ir Alina Mačulskaja tel.: (8 5) 212 5464, (8 5) 263 9291, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt

 

Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefono Nr. Pareigybės aprašymas

1.

Audrius Linartas

Direktorius

Audrius.Linartas@avnt.lt

(8 5) 262 0198

Atsisiųsti

2.

Remigijus Rekerta

Direktoriaus pavaduotojas

Remigijus.Rekerta@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
Analizės skyrius
3. Asta Gaižutė Vyriausioji specialistė Asta.Gaizute@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
4. Virginija Jūrienė Vyriausioji specialistė Virginija.Juriene@avnt.lt  (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
5. Aleksandr Kerul Vyriausiasis specialistas Aleksandr.Kerul@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
6.   Ona Toliautienė Vyriausioji specialistė Ona.Toliautiene@avnt.lt
(8 5) 249 9322 Atsisiųsti
Apskaitos ir metodologijos skyrius
7. Airi Aleliūnaitė Skyriaus vedėja Airi.Aleliunaite@avnt.lt

(8 5) 205 2079

Atsisiųsti
8. Steponas Deveikis Vyriausiasis specialistas Steponas.Deveikis@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti
9. Marius Dilnikas Vyriausiasis specialistas

Marius.Dilnikas@avnt.lt 

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
10. Aistė Kisielienė Vyriausioji specialistė
Aiste.Kisieliene@avnt.lt (8 5) 249 9341 Atsisiųsti
11. Rūta Vaičaitytė Vyriausioji specialistė
Ruta.Vaicaityte@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti

 Audito kokybės patikrinimų skyrius

12.

Loreta Graužinienė

Vyriausioji specialistė

Loreta.Grauziniene@avnt.lt (8 5) 205 3079
Atsisiųsti
13.

Mindaugas Grudzinskas

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Grudzinskas@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
14.

Gerda Janukėnaitė

Vyriausioji specialistė

Gerda.Janukenaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
15.

Alicija Ščerbaitė

Vyriausioji specialistė

Alicija.Scerbaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
16.

Gerda Žemaitė

Vyriausioji specialistė 

Gerda.Zemaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
17.

Julius Žemaitis

Vyriausiasis specialistas

Julius.Zemaitis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Licencijavimo skyrius

18.

Jurgita Petlickaitė

Skyriaus vedėja

Jurgita.Petlickaite@avnt.lt

(8 5) 249 9321

Atsisiųsti

19.

Birutė Ašmonienė

Vyriausioji specialistė

Birute.Asmoniene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
20.

Ramunė Grudzinskienė

Vyriausioji specialistė

Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

21.

Gintautas Juknevičius

Vyriausiasis specialistas

Gintautas.Juknevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

22.

Violeta Mažylienė

Vyriausioji specialistė

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Nemokumo administravimo patikrinimų skyrius

23.

Rytis Leskauskas

Skyriaus vedėjas

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9335

Atsisiųsti

24.

Laura Aleknaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Aleknaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
25.

Agnieška Balsevič

Vyriausioji specialistė

Agnieska.Balsevic@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
26.

Petras Vytautas Karsokas

Vyriausiasis specialistas

Petras.Karsokas@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
27.

Vilma Kazlauskienė

Vyriausioji specialistė

Vilma.Kazlauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
28.

Mindaugas Noreika

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Noreika@avnt.lt

 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Teisės skyrius

29.

Jovaldas Černiauskas

Skyriaus vedėjas

Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

30.

Laura Bagdonaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Bagdonaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
31.

Giedrius Galentas

Vyriausiasis specialistas

Giedrius.Galentas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

32. Monika Sinickaitė Vyriausioji specialistė Monika.Sinickaite@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti

 Veiklos organizavimo skyrius

33.

Svajonė Alunderienė

Skyriaus vedėja

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

(8 5) 249 9330

Atsisiųsti

34. Ingrida Leskauskienė

Vyriausioji specialistė

Ingrida.Leskauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

35. Alina Mačulskaja Vyriausioji specialistė Alina.Maculskaja@avnt.lt (8 5) 263 9291 

Atsisiųsti

36.

Tomas Murnikas

Vyriausiasis specialistas

Tomas.Murnikas@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
37.

Rita Šliužaitė

Vyriausioji specialistė

Rita.Sliuzaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

38.

Jonas Liupkevičius

Vyresnysis specialistas

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

39. Kęstutis Mecelica Vyresnysis specialistas Kestutis.Mecelica@avnt.lt (8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 Vertinimo kokybės patikrinimų skyrius

40.

Žygimantas Bendikas

Skyriaus vedėjas

Zygimantas.Bendikas@avnt.lt

(8 5) 249 9324

Atsisiųsti
41.

Vida Jakiūnaitė

Vyriausioji

specialistė

Vida.Jakiunaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
42.

Tomas Jokšas

Vyriausiasis specialistas Tomas.Joksas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
43.

Arvydas Juška

Vyriausiasis specialistas

Arvydas.Juska@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
44.

Ugnė Kivilšienė

Vyriausioji

specialistė

 Ugne.Kivilsiene@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
45. Rimantas Liaugminas Vyriausiasis specialistas Rimantas.Liaugminas@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti

 

Apskaitos klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 205 2079 ir (8 5) 249 9341.


Dėl ĮRBIS veiklos sutrikimų prašome kreiptis į ĮRBIS administratorių Romualdą Smelevičių, tel. 8 706 64626,

el. p. Romualdas.Smelevicius@ukmin.lt.

 

Veiklos organizavimo skyrius

Atnaujinta: 2018.08.07

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum